تنبيه دانش آموزان جزاي سنگيني دارد

تنبيه دانش آموزان جزاي سنگيني دارد

خبرگزاري سناد _ رئيس اداره ارزيابي عملكرد و پاسخ‌گويي به شكايات و رئيس ستاد ثبت‌نام اداره‌كل آموزش و پرورش استان زنجان به جزاي سنگين قانون براي تنبيه كنندگان دانش آموزان اشاره كرد.

جزاي سنگين قانون براي تنبيه كنندگان دانش آموزان

به گزارش سناد،  علي محمدي  در رابطه با گزارش تنبيه دانش‌آموز در ناحيه دو شهرستان زنجان، اظهار كرد: در حال حاضر كارشناس پرونده در منطقه مربوطه در حال پيگيري پرونده است و پرونده براي پيگيري‌هاي بيشتر و تصميم‌گيري‌هاي لازم به هيئت بدوي رسيدگي به تخلفات اداري كاركنان اداره‌كل آموزش و پرورش استان ارسال شده است.

اين مسئول ادامه داد: امسال كلاس‌هاي آموزشي در رابطه   اصول تربيتي، تنبيهي و موارد قانوني آن براي معلمان برگزار شد و بخشنامه‌هايي نيز در اين رابطه به مدارس ارسال شده است و روش‌هاي صحيح تنبيهي متذكر شده است و اگر معلمي تخلفي را بيش از يك بار تخلفي را تكرار كند قانون تنبيه سخت و حتي انفصال از خدمت را در پيش گرفته است.

وي افزود: برخي دانش‌آموزان به دليل انرژي بالايي كه دارند نظم كلاس و روند آموزش را برهم‌مي‌زنند كه گاهي سبب خشم و عصبانيت معلم مي‌شود، براي همين روش‌هايي براي كنترل انرژي دانش‌آموزان پيش‌بيني شده است.
نوشته شده توسط سحر معصومي | ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۰:۲۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |